Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kraunasi...

Pirmadienį - Penktadienį : 9:00 - 18:00 Šeštadienį : 9:00 - 15:00

LAIKINAI NEDIRBAME. ATSIPRAŠOME

20%
Visą likusį rugpjūtį - dulkių valymas, termo pastos ir padelių keitimas tik 10€ Pasitik rudenį su išvalytų kompiuteriu, taip ne tik apsaugodamas kompiuterį nuo perkaitimo, bet ir paspartindamas jo darbą
*Akcijos laikas ribotas. **Pasiūlymui papildomos nuolaidos nesuteikiamos.
20%
Dar nebuvai? Atvyk ir sutaupyk - visiems naujiems klientams, pirmąjam apsilankymui taikoma 20% nuolaida. Svarbiausia, tai atvykus pranešti, kad tai pirmasis apsilankymas.!!! *Nuolaidos suteikiamos tik už paslaugas. **Nuolaidos nesumuojamos.
10%
Griebk 10% nuolaidą suteiktom paslaugom. Tereikia užsisakyti paslaugą internetu Spausk čia ir užpildyti trumpą užsakymo formą. *Nuolaidos nesumuojamos
10%
Tapk mūsų draugu facebook'e ir gauk papildomą nuolaidą. Tereikia užsukti į mūsų facebook puslapį Spausk čia ir paspausti "patinka". Viskas! atvykus pas mus pareikalauk tau papildomai priklausančios nuolaidos.
10%

AKCIJA!!! Rinkis planą "efektyvu" vos už 30€ ir gauk už tai: dulkių išvalymą, termo pastos ir padelių pakeitimą, operacinės sistemos perrašymą, duomenų išsaugojimą, atskirų kompiuterio komponentų patikrą. Sudomino ? Užsuk!.
*Plano pasiūlymo kaina galioja iki 2018m. rugpjūčio 1d.

Kažko neradote? Turite daugiau klausimų? Susisiekite su Mumis.