• Turgaus a. 16, Telšiai 87122
  • info[eta]gultaisa.lt
  • Darbo laikas: I-V 8:30 – 17:30 | VI 8:30 - 13:00
Shape

Kodėl pasirinkti mus?

Šioje srityje dirbame ne vienerius metus, tad turime sukaupę nemažai patirties, kurios dėka galime pasiūlyti kiek įmanoma aukšiausią suteikiamų paslaugų kokybę. Norime, kad klientai būtų patenkinti ne tik paslaugų kokybę, bet ir žemiausia kaina, tad šiuo atveju esame lanktūs ir galime pasiūlyti geriausią kainą.

Shape
Kokybė

Siekiame, kad klientai gautu tik aukščiausios kokybės paslaugos.

Shape
Aptarnavimas

Norime, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ne tik paslaugomis, bet ir sutinkamas su pagarba, mandagiai bei su šypsena.

Shape
Kaina

Esame lankstūs kainos atžvilgiu, tad visada pasiūlysime geriausią kainą nesupaprastinant atliekamų paslaugų kokybės.

Shape
Sparta

Savo laiko neskaičiuojame, tad stengiamės, kad sutvarkyti įrenginiai jau būtų paruošti tą pačią dieną.

Darbų eiga

Kaip mes dirbame?

Paliekate Mums savo įrenginį

Atvykę pas mus ir įteikę remontui įrenginį, procesą pradedame nustatydami pradinę įrenginio diagnozę, ko pasekoje užpildome įrenginio priėmimo kvitą. Visa tai trunka tik 5 mintute.

Nustatome gedimą, dažniausiai tą pačią dieną

Įrenginio remonto eiga prasideda nuo diagnostikos. Vos tik atlikę diagnostiką ir nustatę gedimo priežastis, galimę pradėti remonto darbus prieš tai informavę Jus. Tai dažniausiai užtrunka iki 1 valandos.

Informuojame apie remonto darbus ir kainą

Kai gedimas aiškus, prieš pradėdami taisymo etapą, susisiekiame su Jumis, priėmimo metu nurodytais kontaktais, informuodami apie nustatytą gedimą, bei remonto kainą. Vos tik Jums sutikus, įrenginįs pradedamas remontuoti.

Gražiname įrenginį

Įrenginį baigus taisyti, jis yra grąžinimas su visa pateikta komplektaciją apie tai Jus informavus nurodytais kontaktais.

NUOTOLINĖ PAGALBA

Šios paslaugos pagalba, galime Jums pasiūlyti programinių gedimų sprendimo būdus, neišeinant iš namų.TAI PAPRASTA IR EFEKTYVU.